Podczas wyposażania pralni, punktu krawieckiego lub prasowalni, możemy wybierać spośród urządzeń pochodzących od różnych producentów. Narzędzia te dzieli nie tylko marka, ale także konstrukcja i dobór osprzętu, co znacznie wpływa na komfort pracy użytkownika. Ważne jest zatem, aby przed zakupem przeanalizować, które funkcje oraz udogodnienia sprawdzą się najlepiej do naszych potrzeb.

Urządzenia prasowalnicze do profesjonalnego użytku

Narzędzia przeznaczone do wydajnego prasowania na skalę przemysłową to między innymi manekiny, prasy oraz stoły prasowalnicze z wytwornicą pary. Na rynku znajdziemy głównie urządzenia pochodzące od kilku znanych i zaufanych firm. Wszystkie te maszyny i narzędzia nadają się do prasowania różnego rodzaju odzieży lub tkanin. Jeśli prowadzimy małą działalność o dużym stopniu zróżnicowania prasowanych materiałów, najlepiej sprawdzą się uniwersalne stoły prasowalnicze z wytwornicą pary.

Dlaczego stoły prasowalnicze z wytwornicą pary to dobry wybór?

Stoły prasowalnicze należą do podstawowego wyposażenia każdego zakładu odzieżowego. Cechuje je stabilność, która jest niezbędną w przypadku szybkiego prasowania dużej ilości tkanin. Obszar roboczy może być podgrzewany, a jego temperatura kontrolowana termostatem, co jest dużym udogodnieniem. Dzięki elektrycznemu podgrzewaniu, prasowane tkaniny nie tracą na jakości, a praca staje się bardziej efektywna. Dodatkowym atutem stołu prasowalniczego może być wytwornica pary. Element ten ułatwia usuwanie mocnych zagnieceń materiału, pozwalając jednocześnie na zastosowanie niższych temperatur na stopie żelazka. Stoły prasowalnicze z wytwornicą pary są wyposażone w zbiornik wodny oraz grzałkę. Na rynku znajdziemy modele posiadające od 1 aż do około 25 litrów pojemności zbiornika i 85 do 20000 wat mocy grzałki. Dzięki tak szerokiej rozbieżności możemy dopasować urządzenie, które zaspokoi potrzeby każdego przedsiębiorstwa i tempa pracy. Wartą zauważenia cechą jest także bezawaryjność tego narzędzia- zastosowane w wytwornicach pary rozwiązania pozwalają na ich długie i bezproblemowe użytkowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *