Stoły detaszerskie znajdziemy w każdej pralni chemicznej oraz wielu innego rodzaju firmach, zajmujących się pracą z materiałami i odzieżą. Dzięki nim możliwe jest pozbycie się niełatwych do usunięcia zabrudzeń.

 Z czego składają się stoły detaszerskie?

Stoły detaszerskie to solidne konstrukcje, przypominające z wyglądu stoły prasowalnicze. Stoły te wyposażone są jednak w inne narzędzia umożliwiające uporanie się z zabrudzeniami materiału. Poza powierzchnią roboczą znajdziemy tu przede wszystkim pistolety ciśnieniowe lub parowe, dzięki którym możliwa jest aplikacja środków czyszczących na tkaninę. Pistolety sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie zależy nam na precyzyjnym nałożeniu substancji czyszczących. Aplikatory te, połączone są z zasobnikami, przeważnie umieszczonymi na łatwo dostępnej półce. Blat i forma tych urządzeń wykonana jest ze stali kwasoodpornej. Stabilna konstrukcja i intuicyjne rozmieszczenie poszczególnych elementów sprawiają, że stoły detaszerskie to bardzo wygodne w użytkowaniu narzędzia.

Do czego służą stoły detaszerskie

Każda pralnia chemiczna posiada na wyposażeniu profesjonalne stoły detaszerskie. Stosuje się je w celu wstępnego odplamienia wymagających tego obszarów odzieży. Jest to pierwszy etap zarówno przed czyszczeniem chemicznym jak i praniem na mokro. Urządzenia te pozwalają także na odsysanie powietrza oraz zanieczyszczeń, aktywowane poprzez naciśnięcie przycisku nożnego. Niektóre stoły detaszerskie posiadają dodatkowy pistolet na sprężone powietrze, służący do błyskawicznego osuszania tkaniny.

Najlepsze narzędzia- najwyższa jakość usług

Dobrej jakości stół detaszerski to zakup, który będzie służył posiadaczowi przez wiele lat. Maszyny pochodzące od cenionych producentów słyną ze swej trwałości i uniwersalności. Można dzięki nim wygodnie rozłożyć prasowane ubrania, wykorzystując do tego celu podstawową powierzchnię roboczą lub prasulce. Pistolety połączone ze zbiornikami pozwalają na dotarcie do każdego zakamarka odzieży i skuteczne oczyszczenie także trudno dostępnych miejsc. Efektywne, szybkie czyszczenie, nie wpływające negatywnie na stan tkanin to znak rozpoznawczy każdej profesjonalnej pralni chemicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *