Stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary stanowią niezbędny element wyposażenia każdej pralni, prasowalni, czy zakładu odzieżowego. Umożliwiają one szybką oraz wygodną pracę, dzięki wielu wbudowanym i doskonale przemyślanym funkcjom.

Stabilność i idealnie wymierzony kształt

 

Stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary to konstrukcje, które pozwalają na swobodne rozłożenie odzieży. Powierzchnia robocza zajmuje przeważnie około 120 cm długości. Dostępnych jest natomiast wiele modeli różniących się szerokością blatu. Niektóre stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary zostały wyposażone także w regulację jego wysokości. Zróżnicowanie modeli pozwala na dostosowanie do swoich potrzeb kształtu powierzchni roboczej. W ofertach sklepów specjalizujących się w tej dziedzinie, znajdziemy między innymi stoły prasowalnicze prostokątne bądź podłużne o zaokrąglonych końcach blatu. Możemy dzięki temu rozdzielić odpowiednie urządzenia w firmie do wykonywania określonych zadań i ułatwić pracę personelu. Stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary są bardzo stabilne, dzięki czemu bezpieczne. Miejsca przeznaczone pod podstawę żelazka oraz montaż dodatkowych elementów były projektowane w oparciu o wiedzę i doświadczenia osób korzystających z tego typu urządzeń na co dzień. Dzięki temu znajdują się w optymalnych i wygodnych dla użytkownika miejscach.

Kompleksowe wyposażenie stołów prasowalniczych

Nowoczesne stoły prasowalnicze są wyposażone w funkcje tak jak elektryczne podgrzewanie powierzchni roboczej oraz odsysanie. Jeśli zależy nam na pełnej kontroli, możemy wybrać modele posiadające także termostat i dostosować temperaturę indywidualnie w zależności od prasowanego materiału. Wiele modeli jest wyposażonych w dodatkowy nadmuch oraz pręt podtrzymujący przewody dla większego komfortu i bezpieczeństwa. Stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary to urządzenia, które umożliwiają rozbudowywanie i poszerzenie o dodatkowe elementy. Wiele stołów prasowalniczych posiada przestrzenie do zamontowania dodatkowych prasulców, które sprawią, że urządzenie to stanie się niezwykle funkcjonalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *