Stoły prasowalnicze wykorzystywane współcześnie w przemyśle to złożone, a zarazem niezwykle wygodne w obsłudze urządzenia. Dziś trudno sobie wyobrazić pracę nawet niewielkich zakładów odzieżowych lub pralni bez tego elementu.

Stoły prasowalnicze znanych producentów

Rynek urządzeń prasowalniczych to przede wszystkim znani i cenieni od lat producenci. Wiele stołów i manekinów prasowalniczych takich marek jak Comel, czy Praso Bel, czy Univapor wchodzi w skład wyposażenia firm odzieżowych od wielu lat i nadal doskonale spełnia swoje zadania. Użytkownicy często cenią sobie solidność oraz możliwość zakupu części zamiennych- a co za tym idzie- długiego utrzymania urządzeń prasujących w dobrej kondycji. Dzięki temu, stoły prasowalnicze, manekiny oraz żelazka znanych marek są doskonałą inwestycją, która zwróci się z biegiem czasu ich użytkowania.

Cechy nowoczesnych urządzeń prasowalniczych

Stoły prasowalnicze to ergonomiczne konstrukcje, wyposażone w szereg udogodnień. Znane modele, takich marek jak Comel posiadają uniwersalne deski, dzięki którym szybko wyprasujemy każdą odzież. Możliwość złożenia pozwala na łatwy transport oraz przechowywanie urządzeń w okresach, gdy nie są użytkowane. Na rynku dostępnych jest wiele dużych oraz małych modeli, dzięki którym można profesjonalnie wyposażyć każdą przestrzeń usługową, nawet tę o bardzo ograniczonej przestrzeni.

Udogodnienia takie jak podgrzewana przestrzeń robocza pozwalają znacznie skrócić czas potrzebny na prasowanie. Stoły prasowalnicze wyposażone w tę funkcję umożliwiają nam nie tylko zaoszczędzenie czasu i energii, ale są przede wszystkim przyjazne tkaninom, nie powodując uszczerbku na ich jakości. Nabyć można stoły wyposażone dodatkowo w wytwornice pary. Na rynku dostępnych jest wiele modeli różniących się mocą grzałki oraz pojemnością zbiornika na wodę. W urządzeniach pozbawionych tego elementu, często uwzględniona została możliwość jego zamontowania, co pozwala na rozbudowę narzędzia w miarę zmiany potrzeb użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *